آرکا بتن تولید کننده انواع قطعات بتنی پیش ساختهwww.ArkaBeton.com تولید کننده انواع قطعات بتنی سفارشی ، دیوار محوطه و سوله ، باکس ترافیکی ، نیوجرسی ، کانال ، سنگدال ، خانه پیش ساخته ، کانکس بتنی ، تیر و بتن آماده استاندارد  www.ArkaBeton.comصفحه اصلیمحصولاتگالری تصاویر و کاتالوگمقالات و تحقیقاتپروژه هادرباره ماتماس با ماENGLISH

 

    نیوجرسی های وزارت راهی : 

·         نیوجرسی بتنی و مینی نیوجرسی بتنی :

نیوجرسی یا حصار ترافیکی پیش ساخته بتنی  موانع پیش ساخته بتنی می باشد که نوع وزارت راهی آن با پاشنه 80 ، ارتفاع 110 و طول 300 سانتی متر علاوه بر جلوگیری از انحراف خودرو ها به مسیر مقابل از نور آزار دهنده خودرو های مقابل در شب جلوگیری می کند. با توجه به اشغال فضای کمتر و به صرفه اقتصادی بودن نسبت به گاردریل ، و با توجه به خطرات ناشی از ورود گاردریل در هنگام تصادفات به درون خودرو ، امروزه در ایران و سایر کشورهای جهان تمایل به استفاده از این نوع قطعه بتنی افزایش داشته است. شرکت آرکا بتن ایرانیان با قابلیت تولید روزانه 200 متر طول نیوجرسی، تامین نیوجرسی های اتوبان امام علی (ع) و راه های شهر ورامین و شهرری را در رزومه کاری خود دارد.

نیوجرسی ها در ابعاد و اندازه های مختلف و حتی به صورت یک طرفه جهت استفاده در کنارهای جاده های ساخته می شوند. نیوجرسی متوسط شرکت آرکا بتن با پاشنه 40 و ارتفاع 80 و طول 250 سانتی متر ، و مینی نیوجرسی های این شرکت با قابلیت عبور لوله 6 ، با پاشنه 40 و ارتفاع 50 و طول 40 سانتی متر تولید می گردد.

نیوجرسی وزارت راهینیوجرسی وزارت راهی

مینی نیوجرسی :

مینی نیوجرسیمینی نیوجرسیمینی نیوجرسی