آرکا بتن تولید کننده انواع قطعات بتنی پیش ساختهwww.ArkaBeton.com تولید کننده انواع قطعات بتنی سفارشی ، دیوار محوطه و سوله ، باکس ترافیکی ، نیوجرسی ، کانال ، سنگدال ، خانه پیش ساخته ، کانکس بتنی ، تیر و بتن آماده استاندارد  www.ArkaBeton.comصفحه اصلیمحصولاتگالری تصاویر و کاتالوگمقالات و تحقیقاتپروژه هادرباره ماتماس با ماENGLISH

 

دیوار پیش ساخته بتنی سوله

شرکت آرکا بتن ایرانیان تولید کننده انواع دیوارهای پیش ساخته بتنی سوله به صورت افقی و عمودی با قابلیت عایق سازی و نصب پنجره می باشد.

·         دیوار پیش ساخته بتنی

این محصول که در دو نوع یکرو نما و دو رو نما تولید می گردد قابلیت احداث دیوار با ارتفاع های مختلف را دارا می باشد . سرعت نصب این دیوار ها حدود یکصد متر طول( سیصد و بیست و پنج متر مربع ) با یک دستگاه جرثقیل و دو نفر اکیپ نصاب می باشد. شرکت آرکا بتن ایرانیان قابلیت تولید پانل هایی به طول 4 متر و ارتفاع 2.40 متر می باشد که با توجه به سختی های تولید و نصب این نوع پنل ها ، این شرکت از معدود تولید کنندگان این محصول می باشد.  شرکت آرکا بتن جهت رساندن زمان تحویل دیوار های پیش ساخته به صفر ، دپویی بیش از 20هزار متر مربع از انواع این محصول دارد.

انواع دیوار های عایق با ارتفاع بیش از هفت متر به صورت عمودی و با طول شش متر به صورت افقی جهت نصب بر روی سالن های فلزی (سوله) در این شرکت طراحی و ساخته می شود.

بهترین زمان سفارش دیوار پیش ساخته بتنی سوله همزمان با سفارش سوله می باشد تا بلافاصله بعد از نصب سالن ، دیوار آماده نصب گردند تا ضمن صرفه جویی در وقت ، دیوار های بتنی مسلح با استحکام فوق العاده و با قابلیت جابجایی داشته باشیم.

 

دیوار بتنی پیش ساخته سوله

دیوار بتنی پیش ساخته سوله

دیوار بتنی پیش ساخته سوله

دیوار بتنی پیش ساخته سوله

نقشه دیوار سوله